Instalacja iTunes na Ubuntu 16.04 LTS

8

Dzień dobry,

Chciałbym podłączyć iPada do mojego Ubuntu 16.04 LTS, aby przesłać pliki na mój iPad, próbowałem na playonlinux, ale wiadomość, którą otrzymuję, mówi, że nie mogę zsynchronizować mojego iDevice z Ubuntu, jak mogę podłączyć mój iDevice w systemie Ubuntu 16.04 LTS?

Muszę to zrobić, ponieważ używam mojego iPada do celów firmy? Nie używam już systemu Windows, więc nie ma możliwości powrotu.

Nie chcę robić maszyny wirtualnej, więc proszę pomóż mi to rozwiązać.

Z góry dziękuję.

    
zadawane Capy 08.11.2016, 08:50
źródło

1 odpowiedź

1

Zainstaluj iTunes w systemie Ubuntu Otwórz terminal poleceń i wpisz sudo apt-get install wine i naciśnij "Enter". Wine instaluje się w systemie Ubuntu, umożliwiając pobieranie aplikacji nieobsługiwanych przez dystrybucję Linuksa.

Wpisz sudo apt-get install ubuntu-restricted-extras w terminalu poleceń, aby umożliwić zarządzanie plikami mp3 i AAC w systemie Ubuntu.

Przejdź do trybu online na apple.com/itunes/download i kliknij "Pobierz teraz", aby pobrać 32-bitową wersję systemu Windows w wersji iTunes.

Wpisz chmod +x iTunesSetup.exe na terminalu poleceń, aby wykonać instalację instalatora iTunes.

Kliknij prawym przyciskiem myszy plik instalatora iTunes pobrany na twój komputer i wybierz "Otwórz z programem Wine Windows Program Loader." ITunes instaluje się w systemie Ubuntu przy użyciu Wine.

Synchronizuj iPada z iTunes na Ubuntu Uruchom iTunes, otwierając folder Aplikacje i klikając dwukrotnie "iTunes". Wine uruchamia się i uruchamia iTunes.

Kliknij "iTunes Store" na lewym pasku bocznym, kliknij "Zaloguj się" w prawym górnym rogu, wpisz swój Apple ID i hasło w odpowiednich polach tekstowych, a następnie kliknij "Zaloguj się".

Podłącz iPada do komputera Ubuntu za pomocą kabla USB urządzenia. Ikona iPada pojawi się na lewym pasku bocznym.

Kliknij ikonę iPada na lewym pasku bocznym i kliknij "Synchronizuj" w prawym dolnym rogu. Opcje synchronizacji są konfigurowane za pośrednictwem paneli kontrolnych, do których można uzyskać dostęp, klikając pozycje menu znajdujące się u góry okna aplikacji iTunes.

link

    
odpowiedział SBzz 08.11.2016, 10:35
źródło

Przeczytaj inne pytania na temat tagów