Jak mogę rozwinąć wszystkie foldery w widoku listy?

10

Mam folder muzyczny, który zawiera około 15 innych folderów, z których każdy ma tylko jeden poziom głęboki. Czy istnieje sposób, za pomocą klawiatury lub innego, aby otworzyć folder z muzyką w widoku listy i rozszerzyć wszystkie zawarte w nim foldery? Wiem o użyciu *, aby otworzyć folder zagnieżdżony, ale to otwiera tylko najbliższe dzieci wybranego folderu.

Oto struktura katalogów:

Music
  Billy Joel
   Storm Front
     Shameless
     She's Got a Way
   Glass Houses
     For the Longest Time
  Coldplay
   Parachutes
     Yellow
   X&Y
     Fix You

Co mogę zrobić, to otworzyć Nautilus do folderu Muzyka, a następnie kliknąć lub wpisać coś, aby rozwinąć wszystkie foldery, aby wyświetlić ich zawartość jak powyżej. Teraz, kiedy wchodzę do Muzyki, widzę tylko:

Music
  Billy Joel
  Coldplay
    
zadawane EmmyS 11.11.2010, 04:10
źródło

2 odpowiedzi

7

Istnieje wcześniejszy błąd , ale niestety jest on otwarty od 2003 roku i prawdopodobnie nie będzie otrzymasz poprawkę w najbliższej przyszłości.

Nie wiem, czy istnieje skrypt Nautilus, który umożliwia rozwijanie / zwijanie wszystkich folderów.

To, co działa , polega na rozszerzaniu katalogów "poziom po poziomie" za pomocą gwiazdki (*) wiele razy (pierwszy raz rozszerza wszystkie podkatalogi, po raz drugi wszystkie podkatalogi podkatalogów itp. .) - jest blisko tego, co chcesz, ale wprawdzie nie jest optymalne.

    
odpowiedział htorque 11.11.2010, 04:18
źródło
1

Listę można rozwinąć, wybierając najpierw Widok listy z głównego paska narzędzi, wybierając folder, który chcesz rozwinąć, a następnie naciskając przycisk gwiazdki (*) na klawiaturze numerycznej lub na zwykłej klawiaturze. (Na przykład w układach klawiatury amerykańskiej gwiazdka to Shift-8.)

Jeśli wybierzesz najwyższy katalog na liście, jego podkatalogi zostaną rozwinięte o jeden poziom.

Jeśli wybierzesz katalog w dół listy, to podkatalogi wszystkich zostaną rozwinięte o jeden poziom, , ale nie powyżej .

Za każdym naciśnięciem klawisza gwiazdki lista zostanie rozszerzona o dodatkowy poziom.

Aby zwinąć listę w jednym kroku, naciśnij klawisz / lub - na klawiaturze numerycznej lub ich odpowiednikach na klawiaturze numerycznej.

Jeśli widzisz okienko po lewej stronie w widoku drzewa, działają tam te same klawisze, z wyjątkiem pojedynczych nazw plików, które nie są wyświetlane.

(Określone eksperymentalnie z Nautilusem 2.30.1 na Ubuntu 10.04.3 LTS.)

    
odpowiedział user39415 12.08.2012, 19:59
źródło

Przeczytaj inne pytania na temat tagów