Jakie są alternatywne źródła dla MS Project w celu zarządzania zarządzaniem projektami?

11

Czy ktoś może zaproponować alternatywne oprogramowanie open source do zarządzania projektem MS PROJECT?

    
zadawane TechJhola 07.12.2014, 14:58
źródło

3 odpowiedzi

16

Open Source GanttProjekt autor: Dmitry Barashev, Alexandre Thomas | Mac, Windows, Linux

GanttProject to wieloplatformowe narzędzie do planowania i zarządzania projektami. Działa na systemach Windows, Linux i MacOSX, jest bezpłatny, a jego kod jest opensource.

ProjectLibre Open Source | Mac, Windows, Linux

ProjectLibre to oparte na Javie rozwiązanie do zarządzania projektami, które daje Microsoft Project szansę na swoje pieniądze. Oferowanie interfejsu wystarczająco podobnego, aby ułatwić przejście od lidera rynku Microsoft.

Planowanie GNOME Open Source autorstwa Richarda Hulta i Mikaela Hallendala, | Windows, Linux

Planner to narzędzie do zarządzania projektem GNOME. Jego celem jest być łatwym w użyciu, bezbłędnym, wieloplatformowym aplikacją do zarządzania projektami.

Calligra Plan Open Source autorstwa Calligra Suite | Linux

Calligra Plan (dawniej KPlato) to aplikacja do zarządzania projektami. Jest przeznaczony do zarządzania umiarkowanie dużymi projektami z wieloma zasobami.

2-Planuj bezpłatnie | Mac, Windows, Linux

2-planowe systemy zarządzania projektami oferują trzy narzędzia PM: darmowy system biurkowy, oprogramowanie open source dla wielu projektów i zespołów oraz planszę scrum.

Źródło: link

    
odpowiedział kyodake 07.12.2014, 15:46
źródło
2

Możesz także wypróbować produkt RationalPlan Single . To nie jest open source, ale jest bezpłatne dla użytkowników Linuksa.

    
odpowiedział Andrei T 10.04.2015, 09:41
źródło
0

RationalPlan jest dobry, a pojedyncza wersja jest darmowa w systemie Linux. Gantter również nie został tu wspomniany i jest w pełni zintegrowany z Dyskiem Google. Jeśli przewiniesz ten artykuł, znajdziesz kilka dobrych alternatywnych źródeł, które działają zarówno na Linuksie, jak i na Macu: Źródło: https://machow2.com/best-alternatives-microsoft-project-mac/

    
odpowiedział wringler12 11.05.2016, 10:34
źródło

Przeczytaj inne pytania na temat tagów